Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kurumsal Bilgiler

KD Yapı Dekorasyon, 30 yıllık profesyonel geçmişiyle boyacılık ve mantolama alanında sektör liderlerinden biri olarak, müşterilerine birinci sınıf kaliteli hizmet sunmaktadır.

Şirketimiz 30 yıl kesintisiz hizmetin verdiği tecrübe ile inşaat ve dekorasyon işlerinde en iyisini yapmak amacı ile kurulmuştur. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetler ve güvenilir çalışma prensiplerimiz ile sektörde fark oluşturmaya devam ediyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tüm boya ve dekorasyon hizmetleri için sizlere yardımcı oluyoruz. Hayallerinizdeki evlere, ofislere ulaşmak için firmamız en önemli adım olacaktır.

Sektörde Hedefimiz

Firmamız KD Yapı Dekorasyon olarak; tecrübeli, hızlı ve genç kadromuzla inşaat sektörünün en önemli alanlarındaki tüm gelişmeleri takip ederek dekorasyon hizmetlerini, en güvenilir ve kaliteli bir şekilde yapmayı garanti eder.

En güvenilir Trabzon Boyacı firması olarak, her zaman garantili ve profesyonel en iyi hizmeti sunma sözü veriyoruz.

Bizim için müşteri memnuniyeti, işimizin en önemli parçasıdır ve her projenin sonunda müşterilerimizin yüzündeki gülümsemeyi görmek, bizim en büyük ödülümüzdür. Siz de garantili ve profesyonel hizmet almak, evinizi yenilemek ve güzelleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin memnuniyetiniz, bizim başarımızdır ve her adımda sizinle birlikte çalışarak en iyi sonuçları elde etmek için buradayız.

KD Yapı Dekorasyon
Gerçekleşmesini istediğiniz fikirleriniz var mı? Siz isteyin biz yapalım!
5/5 - (2 votes)
Whatsapp
Davut Kurban
Davut Kurban
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?